Tworzenie aplikacji

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz niestandardwych rozwiązań, chcesz aby Twoja aplikacja miała możliwość bezproblemowej rozbudowy w przyszłości, spodziewasz się dużego ruchu na swojej witrynie, czy też zależy Ci na profesjonalnej obsłudze i merytorycznym wsparciu.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Pomagamy naszym klientom na wszystkich etapach przedsięwzięcia, od koncepcji poprzez przeprowadzenie niezbędnych badań, aż do tworzenia w pełni sprawnych prototypów, które są poddawane wczesnym testom użytkownika końcowego. Dbamy jednocześnie o wieloplatformowość aplikacji, nie zapominamy również o wsparciu przy późniejszej konserwacji wdrożonego rozwiązania.
ikonki-aplikacje.gif

Integracja z istniejącymi systemami

Twoja nowa aplikacja może zostać zintegrowana z istniejącymi już rozwiązaniami działającymi u Ciebie w firmie. Planowanie współpracy między różnymi typami oprogamowania i tworzenie rozwiązań je wspierających, wymaga posiadanej przez nas wiedzy technicznej, stosowania najlepszych praktyk w branży, jak i zapewnienia podstawowych wymogów bezpieczeństwa.

Programowanie

Wierzymy, że możemy przyczynić się znacznie do sukcesu Twojego projektu i zapewnić jeszcze silniejszą przewagę konkurencyjną na dzisiejszym trudnym rynku.
 
Nasz zespół tworzą deweloperzy i projektanci z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem zawodowym, obejmującym znajomość PHP, HTML5, CSS3, XML, JavaScript, MySQL, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Corel Draw, czy Adobe Flash.

Optymalizacja

Ścisłe monitorowanie i ciągłe doskonalenie już istniejących systemów i aplikacji jest po prostu konieczne. Użytkownik oczekuje zmiany, technologia jest coraz bardziej zaawansowana. Tylko diagnozując problemy, obserwując rynek i wspólnie z naszym klientem wprowadzając optymalizację, mamy pewność, że wykorzystujemy cały potencjał naszego rozwiązania.